Міжнародна діяльність

Могилянська школа журналістики активно співпрацює із закордонними університетами і міжнародними організаціями. Завдяки фінансуванню міжнародних структур нам вдалося зібрати найкращу матеріально-технічну базу серед українських вузів, що готують журналістів.


У 2011 році Moгилянська школа журналістики була запрошена для участі у міжнародному дослідницькому проекті Медіа програми Інституту Відкритого Суспільства, Mapping Digital Media. В Україні це дослідження буде проводити команда, що складається з викладачів та докторантів Школи; керує проектом Анастасія Гринько, заступниця директора Могилянської школи журналістики з наукових досліджень. Метою проекту в Україні та світі є визначення впливу цифрових медіа на виробництво та споживання новин з точки зору цінностей відкритого суспільства. Загалом в проекті беруть участь 60 країн.


Проект “Європейська обсерваторія журналістики”
З кінця 2010 року Могилянська школа журналістики, у партнерстві зі швейцарським університетом Università della Svizzera italiana (м. Лугано) та іншими європейськими університетами-партнерами, розпочала проект “Європейська обсерваторія журналістики” – українську версію порталу про дослідження в сфері медіа та журналістики. Європейська обсерваторія журналістики покликана зменшити розрив між науковим світом досліджень медіа і комунікацій та іншими учасниками медіа спільноти. Мережа партнерів EJO представлена дослідницькими інститутами та кафедрами журналістики у 12 країнах.

Докладна інформація про проект на сайті EJO >>.


Проект «Медіареформи», 2002-2006
Разом з Міністерством у справах міжнародного розвитку Великої Британії (DFID) ми реалізували проект, що включав створення веб-ресурсу Mediareform.com.ua, а також організаційну, видавничу, лоббістську та освітню діяльність. Ми також проводили зустрічі «Медіа Клубу», які збирали за круглим столом медіа-спеціалістів різних галузей.

Важливим аспектом співпраці з DFID була професійна і матеріально-технічна підтримка Школи. Були засновані теле-, радіо- і фотостудії, закуплене офісне обладнання, налагоджена тісна співпраця з Лідським університетом. З 2002 до 2006 року у Школі викладали британські журналісти та експерти.

Докладніше про проект >>


Спільний проект з Університетом Огайо, 2004-2007
У 2004 році розпочався спільний проект з університетом Огайо, що в місті  Афіни, Огайо, США. Завдяки програмі у Школі започатковано 5 нових навчальних курсів. Бібліотека Школи доповнилася великою кількістю сучасних англомовних книжок, підручників і мультимедійних матеріалів. Викладачі Школи стажувалися у США, американські колеги у свою чергу викладали у Києві. Кожного літа у рамках проекту в Школі проводилися тренінги для журналістів і медіа-спеціалістів.

Нова версія сайту Могилянської школи журналістика з’явилася завдяки цьому проекту.

Проект здійснено завдяки ґранту Державного Департаменту США.

Докладніше про проект >>


Семінар з медіа-грамотності, 2006-2009
У 2006 році Школа виступила співорганізатором 3-річної програми HESP Regional Seminar for Excellence in Teaching разом з університетом міста Товсон, Меріленд, США. У рамках програми проводилися міждисциплінарні літні школи для викладачів університетів зі Східної Європи і пострадянських країн. Програму фінансує Інститут Відкритого Суспільства (OSI, Будапешт).

Докладна інформація про проект на сайті університету Товсон >>


Тренінги французьких журналістів, 2005-2008
Ґрант Міністерства закордонних справ Франції допоміг організувати для студентів Школи короткі практичні тренінги, які проводили французькі журналісти. Після цього деякі студенти Школи відвідували Францію, де проходили місячне стажування у місцевих ЗМІ. У 2005 році це була газета La Croix, у 2006 - Radio France International. Це спільна програма з Інститутом Масової Інформації (ІМІ), що відбувається за підтримки Посольства Франції в Україні.

Тренінг “Виробництво журналів про культуру”, 2008
Тренінг “Виробництво журналів про культуру” організований Medieverkstäderna і Väst за сприяння Посольства Швеції в Україні. Заняття проводили журналістка Софі Енгстром (Sophie Engstrom) та видавець Карл Форсберг (Carl Forsberg) зі Швеції.

Докладніше про проект >>


анонси


image

пошук

останні доробки

відео
фото
аудіо
текст
новітні медіа
дипломи
практика

авторизація

логін
пароль

підписка на RSS RSS

підписатися на RSS
всі RSS-потоки

Digital Future Of Journalism
European Journalism Observetory
Twitter Mohyla JSchoolMohyla J-school Facebook Group
Mohyla JSchool YouTube ChannelPicasa Mohyla JSchool