Докторанти PhD зустрілись із професором Катериною Цецюрою

автор: редактор
• PhD

Докторанти PhD програми “Масові комунікації” мали нагоду поспілкуватись із професором Гейлорд коледжу журналістики і масових комунікацій Університету Оклахоми Катериною Цецюрою. Вона є давнім другом Могилянської школи журналістики.

Під час зустрічі докторанти поділились із Катериною ідеями щодо власних дослідницьких проектів, а також отримали цінні поради від експертки з масових комунікацій. Катерина Цецюра спеціалізується на таких питаннях, як прозорість медіа, міжнародна і глобальна комунікація, етичні правила у сфері медіа та зв’язків з громадськістю, гендерні проблеми у масовій комунікації та інші. Наукові роботи Катерини були відзначені нагородами таких провідних організацій, як Міжнародна асоціація з комунікацій та Міжнародна дослідницька конференція з питань зв’язків з громадськістю.

Катерина запропонувала проводити спільні докторські семінари для студентів МШЖ та Гейлорд Коледжу.

Докторська (PhD) програма з масових комунікацій Могилянської школи журналістики є спільним проектом НаУКМА та Фонду Ріната Ахметова Розвиток України”.

23 жовтня 2013 @ 11:10